HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Firmamız 1982 yılında firma sahibi NURETTİN TAŞ tarafından kurulmuş ve Demir, Çimento, Beyaz Çimento, Kireç, Tuğla vb. inşaat malzemeleri toptan ve parkende satışı üzerine faaliyette başlamıştır. Kısa zamanda sektörün ilkleri arasında yer almıştır. Kaliteli hizmet doğruluk ve dürüstlük ilkesinde şaşmadan müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yoluna devam etmektedir.

Firmamız bu anlayışla 1997 yılında şirketleşmiş ve günümüze kadar hiç ara vermeden yoluna daha emin adımlarla devam etmiştir. Yaklaşık 25 yıldır ÇİMSA beyaz çimento Elazığ, Bingöl, Tunceli illeri yetkili tek bayisidir. Elazığ çimento fabrikası bayisidir.
Erciyes kireç ve kimya sanayi Elazığ bayisidir.

  • Değer Veriyoruz
  • Deneyimli Ekip
  • Garantili Ürünler
  • Kalite Belgeleri
Elazığ Çelik Kapı
Elazığ Çelik Kapı

Isıtma Sektöründe 30 yıllık tecrübe…

Elazığ Çelik Kapı

ÇELİK KAPI  BAYİLİĞİMİZ

Şimşekler Çelik Kapı Kayseri fabrikasının Elazığ’daki tek bayisidir. Bu bayilik yaklaşık 20 yıldır devam etmektedir.
Firmamız İnşaat Malzemeleri toptan ve perakende satışı yanında Çelik kapı satış ve montajı da yapmaktadır. Özel ölçülere göre de çelik kapı satış ve montajı da yapılmaktadır.
Taş İnşaat kalite,estetik,müşteri memnuniyeti ve yaptığı işin arkasında durmayı ilke haline getirmiştir Çalışanlarıyla ilkesinden şaşmadan her zaman sektöründe ilkler arasında yer edinmeye devam etmektedir.
“Yüksek kaliteli ürün” ana prensibimizdir.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.

94%

ürün kalitesi

97%

Müşteri Memnuniyeti

REFERANSLARIMIZ

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZE KATILMAK İSTEMEZMİSİNİZ!

Ara
İletişim
WhatsApp